RETRO DEN


Na dnešní sobotu byl naplanovaný uz 4. Retroden v centru Jana XXIII. Počasí nám vyšlo uplnĕ nádhernĕ. Sluníčko svitilo už od rána, teplota krasnà, tak co vic si přát.
Přátelé v centru se sice sešli v menším počtu, ale vše jsme úspĕšnĕ zvladli. Opet se nam podařilo dat dohromady 12 stanovišť, kde si deti mohly vyzkoušet házení na plechovky, skákání panáka, pinkpong, piškvorky, hod letacím talířem, skákáni pres švihadlo, hry jako cukr káva limonáda, Honzo vstavej, pan čáp ztratil čepičku, cvrnkání kuliček, skakani v pytli nebo hru čàra s céčkama. Na konec si vyrobily zapich s obrázky dýnĕ nebo si mohly vymalovat helloweenske obrazky ci vystrihnout závĕs ducha.
Pořadatele potĕšila velká učast 47 dĕtí, které si přisly zahrát, zasoutĕžit,  a užít si hezky den. Za odmĕnu a uspešné projiti vsech stanovišť, dostaly baliček s drobnym dárkem  a kazde dítko si jestĕ vybralo samo co se mu libilo z dalsich hracek, omalovanek pexesa, a jiných drobných cen. Poté si opekly mňamózniho buřtíka za ktere bychom radi podekovali firmĕ Maso uzeniny  Polička. Stejnĕ tak dĕkujeme za podporu i mĕstu Hlinsko.
Za všechny lidičky bych ráda řekla, že akce se vydařila na výbornou, dekuji za super náladu po celý den a také za spoustu milých slov ode všech co se zúcastnili nebo přisli pomoci.
Velke diky vam vsem a tesim se na dalsi Retroden ktery bude opet na jare 2023.
Olív. ?  

VIDEO Z RETRODNE ZDE