STRAŠENÍ NA BETLÉMĚ


V sobotu 14.října se konal osmý ročník “ Strašení na Betlému.“ Akce, se až na trochu propršeny podvečer,vydařila. Strašidelným Betlémem prošlo zhruba 300 účastníků. Na půlkilometrové trase, vedené přes hlinecký betlém, čekalo na malé i velké odvážlivce celkem 14 různých míst se strašidlama, kde mohli potkat čarodějnice, vřískot, vlkodlaka, strašidelný dům, pavouka, zombie, strašidelný králíky, vrahy, krvavou sestřičku, kostlivce, svatebčany, kterým jako asi jedinym nevadilo že prší, protože tvrdili, že jim prší štěstí , o čem, trochu pohybujeme, ale budeme jim věřit. čerty a na konci celé strašidelné trasy došli až k nezbednému Olafovi a dobrákovi andělovi kteří dětem rozdali certifikát o nebojácnosti malý balíček sladkostí a nějakou další odměnu.

Také bych ráda vyzvedla lidí kteří, zde nejsou vypsání, jako kluci a holky, chlapi a ženy, kteří celý den na Betlému pomáhali ať se zajištěním jídla, pití, vpouštění děti na strašidelnou trasu, zajištění osvětlení, i roznášení jídla a pití našim strašidlům na jejich stanoviště. Velké díky patří i TIC Hlinsko za poskytnutí zázemí v jejich prostorách. Městské policii za pomoc při koordinaci bezpečnosti v průběhu strašení, městu Hlinsko za možnost uskutečnění této akce a masokombinátu Polička a pekařství Vacek za jejich výborně párky a rohlíky. Všem zúčastněným mnohokrát děkujeme, a těšíme se na příště .

Doufáme, že se vám naše strašení líbilo a že přijdete za rok zase. Nebýt vás odvážných, nedala by se tato akce uskutečnit…

Děkujeme všem.

Odkaz na fotogalerii zde:

Odkaz na videoreportáž zde: